Ürün açıklaması


şarap refraktometre/refraktometre orijinal üzüm üzüm suyu algılayabilir, şeker ve orijinal şaraplar alkol (0-25% ve 0-40% alkol içeriği şeker içeriği), ürün ölçü basit olduğunu, taşıması kolay, temizle vizyon, bilimsel araştırma olduğunu, gıda üretim, ve toplama için seçim ve cihazların çalışmasını likör.
alkol refraktometre, şarap test alkol konsantrasyonu metre, alkol tester, alkol metre, şarap metre, refraktometre, refraktometre, şarap serisi şarap alkol içeriği algılayabilir ham şeker ve orijinal üzüm suyu bira, ama aynı zamanda üzüm suyu şeker içeriği ölçebilir, amacıyla daha iyi kontrol üzüm olgun dönemi. ürün yapısı basit darbeye, kullanımı kolay, taşıması temizle vizyon, bir bilimsel araştırma, gıda üretim ve likör için tercih enstrüman devralma ve işlemleri.
el refraktometreler Işletim Talimatları
el sıvılar refraktometre farklı konsantrasyonlarda dayanmaktadır sahip farklı kırılma tasarım ilkeleri, hangi bir ölçüsüdür sıvı konsantrasyonu için hassas enstrüman, basit bir ile, taşıması kolay, kullanımı kolay, az sıvı ölçmek, doğru ve hızlı ve böylece olduğunu bilim, mekanik işleme, kimyasal test, gıda işleme ve yetiştiricilik gerekli ekipman.
1 , kırılma indeksi & #9312; parlak prizma hizalanmış yönü, mercek diyoptri halkasını ayarlayın & #9316;, reticle temizle kadar.
2 , ayarlayarak referans: ölçülen önce ilk kullanımı standart çözüm (sıfır ölçekli saf su olduğunu, aralık başlangıç noktası sıfır ölçekli değildir, ilgili standart solüsyonu kullanılarak elde), aletleri ve test sıvısı aynı sıcaklıkta. kapağı açın & #9313;, standart sonra 2 ila 3 damla almak refraktif prizma sıvı damlacıkları & #9312;, ve yavaşça basın düz kapak & #9313;, bir mercek aracılığıyla mavi bölen çizgi görmek & #9316;. Dönme hizalama vidaları & #9314; böylece kameranın mercek mavi sınır referans hattı ile çakışmaktadır (0%) (not: bu alet fabrika düzeltilmiş, ve doğrudan kullanılabilir).
3 ölçüm: & #9312; ile prizma yüzeyini silmek için yumuşak bir bez ve kapak, kapağı açın & #9313;, test çözeltisi 2 ila 3 damla almak üzerine düşer refraktif prizma & #9312;, & #9313; kapağı kapatın hafifçe basın düz, hangi hava kabarcıkları var etmeyin, ve sonra okumak mavi demarkasyon hattı mercek aracılığıyla göreli ölçekli & #9316;, ölçülen sıvı içeriği (çoğunlukla yüzdesi, binde açısından 0-10% tuzluluk ve belirli yerçekimi).
4 sonra ölçüm tamamlandığında, doğrudan nemli bir bezle silin temiz bir yüzey ve kapak prizma ekleri, kurutulduktan sonra, o kadar tutun.

  • diy malzemeleri: elektrik
  • Model Numarası: LAL4T

  • Birim Tipi: parça
  • Paket Boyutu: 35cm x 25cm x 15cm (13.78in x 9.84in x 5.91in)

SKU: w5996

İlgili ürünler

Ücretsiz kargo

Uluslararası nakliye

24/7 destek

üst Hizmet

Para iade

Döviz Kurunu Dönüştür

Hediyeler

Bonuslar